Περιγραφή
Code: 600-11958

ΣΕΙΡΑ, DIY ΣΕΤ 6 ΤΜΧ, 30 LED, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ, ΘΕΡΜO ΛΕΥΚO LED ΑΝΑ 10cm, ΙΡ65
€39,30
Code: 600-11958
| Διαστάσεις | 2100 cm |
|---|---|
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 30 |
| Χρώμα καλωδίου | Λευκό/White |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2100 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Αριθμός επεκτάσεων | Ναι/Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 300 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Τροφοδοσία | 220V |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 220-240V-50Hz |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,01A-0,03W |