Περιγραφή
Code: 300-70015

ΑΠΟΧΥΜΩΤΗΣ ΝΙΚΕΛ 850W
€48,90
Code: 300-70015
| Διαστάσεις | 2,37 × 30,5 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 850W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60hz |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2,03 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2,37 |
| Ύψος | 30,5 |
| Πλάτος | 18,5 |
| Μήκος | 35,5 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό και Ανοξείδωτο Ατσάλι / Plastic and Stainless Steel |
| Τύπος Σύνδεσης | Ευρωπαικού Τύπου / VDE Plug |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\6 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 Years |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Προστασία υπερθέρμανσης / Overheat Protection |