Περιγραφή
Code: 300-25062

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑΚΙ ΛΕΥΚΟΣ 29W ΜΕ LED ΦΩΣ 48W ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ
€179,90
Code: 300-25062
| Διαστάσεις | 20 × 5,52 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Motor: 29W LED: 48W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0.45 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5.52 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 6.30 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2/4h |
| Ταχύτητες | 6 |
| Ύψος | 48 |
| Διάμετρος | Φ36 |
| Στροφές | 204 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 35 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό με χρωματιστές φτερωτές / White with colorfull blades |