Περιγραφή
Code: 300-25065

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΛΕΥΚΟΣ-ΝΙΚΕΛ ΜΕ ΑΝΟΙΓΟΚΛΕΙΟΜΕΝΕΣ ΦΤΕΡΩΤΕΣ,LED ΦΩΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ107 32W DC MOTEΡ
€168,90
Code: 300-25065
| Διαστάσεις | 6 × 7,4 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 32W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 6 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 7.4 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι / Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2/4/8 |
| Ταχύτητες | 6 |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 33,5 / 46 cm |
| Διάμετρος | Φ107 |
| Στροφές | 150/171/190/205/220/230 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 48 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό + Νίκελ / White + Nickel |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό / Metallic |