Περιγραφή
Code: 600-11971

DIY, ΑΣΤΕΡΙ ΒΗΘΛΕΕΜ, ΝΕΟΝ ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ 75cm, ΕΠΕΚΤΑΣΗ, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1m, IP44 (ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΟΧΗ)
€45,60
Code: 600-11971
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 4 |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Led ανα Μέτρο | 120 |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα καλωδίου | Λευκό/White |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 14000 |
| Αριθμός επεκτάσεων | 1 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 75 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 100 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 14x22mm |
| Τροφοδοσία | 220V |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 220-240V-50Hz |


