Περιγραφή
Code: 300-24506

AIR COOLER ΛΕΥΚΟ 5.5L 60W ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΚΑΙ ΟΘΟΝΗ
€56,90
Code: 300-24506
| Διαστάσεις | 3 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 60W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.3 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.0 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι / Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 12h |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 58 |
| Διάμετρος | 21 |
| Πλάτος | 21 |
| Μήκος | 24 |
| Στροφές | 2300 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 47.7dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό / White |