Περιγραφή
Code: 600-22487

ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ ΙΡΙΔΙΖΟΝ 74cm, 600 LED, 4,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, TIMER, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
€63,44
Code: 600-22487
| Τύπος λαμπτήρα | Mini led |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | PET,IRON |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 600 |
| Χρώμα καλωδίου | ΑΣΗΜΙ/SILVER |
| Χρώμα λαμπτήρα | ΙΡΙΔΙΖΟΝ/IRIDESCENT |
| Χρονοδιακόπτης | ΝΑΙ/YES |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Τροφοδοσία | ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ/ADAPTER |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240VOutput:4.5V |
| Watt Μετασχηματιστή | 6W |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3v -10mA-0.06w |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 6W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 0.15MM |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,58 |