Περιγραφή
Code: 600-22492

ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΔΕΝΤΡΟ ΙΡΙΔΙΖΟΝ 100cm, 720 LED, 24V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 500cm, IP44
€68,50
Code: 600-22492
| Τύπος λαμπτήρα | Mini led |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | PET,IRON |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 720 |
| Χρώμα καλωδίου | ΑΣΗΜΙ/SILVER |
| Χρώμα λαμπτήρα | ΙΡΙΔΙΖΟΝ/IRIDESCENT |
| Χρονοδιακόπτης | ΝΑΙ/YES |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Τροφοδοσία | ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ/ADAPTER |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240VOutput:24V |
| Watt Μετασχηματιστή | 6W |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3v -10mA-0.06w |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 6W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 0.15MM |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,47 |


