Περιγραφή
Code: 600-47062

ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΗ ΜΠΑΛΑ 8cm, ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΧΕΔΙΟ, ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟ ME ΔΩΡΑ, USB, 6 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ SMD LED, BΑΣΗ 7cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 70cm, IP20
€9,88
Code: 600-47062
| Κατηγορία | Christmas Lighting Balls/Χριστουγεννιάτικες Φωτιζόμενες Μπάλες |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | SMD 5730 |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Copper-Glash/PVC-Χαλκός-Γυαλί |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 6 |
| Χρώμα καλωδίου | Λευκό/White |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm white |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5.8*3mm |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | Όχι/No |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 70cm |
| Τροφοδοσία | USB, 5V 1A |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0.2W-150mA |


