Περιγραφή
Code: 600-22305

ΠΡΟΤΖΕΚΤΟΡΑΣ LED, ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΣΧΕΔΙΑ "LET IT SNOW", 11,8×10,2x40cm, IP44
€30,30
Code: 600-22305
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο/Black |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Εμβέλεια (m) | 10-15M |
| Μήκος (cm) | 11,8 |
| Ύψος (cm) | 10,2 |
| Πλάτος (cm) | 40cm |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input Voltage: AC220-240V. Output Voltage: 5V |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 5V/1A/5W |