Περιγραφή
Code: 600-22304

ΠΡΟΤΖΕΚΤΟΡΑΣ LED, ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΕΓΧΡΩΜΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΣΧΕΔΙΑ, 8×11,5×33,5cm, IP44
€16,34
Code: 600-22304
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Εμβέλεια (m) | 10-15M |
| Μήκος (cm) | 8cm |
| Ύψος (cm) | 33,5 |
| Πλάτος (cm) | 11,5 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input Voltage: AC200-240V. Output Voltage: 5V |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 5V/1A/4W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 4W |