Περιγραφή
Code: 600-04650

ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ STOP 81cm, Φ31cm, ΗΛΙΑΚΟ ΣΥΛΛΕΚΤΗ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΦΩΤΟΣ, 34 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1m, IP44
€14,73
Code: 600-04650
| Κατηγορία | Ηλιακό/Solar |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Υλικό προϊόντος | PVC+PP |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 34 |
| Χρώμα καλωδίου | Πράσινο/Green |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 100 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 100 |
| Τροφοδοσία | SOLAR/1 BATTERY 400mA |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3.2v 20mA 0.064w |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |