Περιγραφή
Code: 600-47866

ΚΟΡΔΕΛΑ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ, ΣΑΜΠΑΝΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ, 914x10cm
€18,25
Code: 600-47866
| Διαστάσεις | 6,3 × 0,27 cm |
|---|---|
| Χρώμα | ΣΑΜΠΑΝΙ \ CHAMPAGNE |
| Υλικό προϊόντος | ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΑΣ \ POLYESTER |
| Διάμετρος (cm) | 11.5cm |
| Μήκος (cm) | 914cm |
| Πλάτος (cm) | 6.3cm |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,27 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,23 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 48 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 0,01296 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 0,01104 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 46.5*40.5*58 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 46,5 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 40,5 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 58 |
| Τεμάχια Υποσυσκευασίας | 12 |
| Καθαρό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | 2,76 |


