Περιγραφή
Code: 600-47865

ΚΟΡΔΕΛΑ ΜΠΕΖ ΒΕΛΟΥΔΟ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΝΟ, 914×6.3cm
€9,88
Code: 600-47865
| Διαστάσεις | 6,3 × 0,18 cm |
|---|---|
| Χρώμα | ΚΙΤΡΙΝΟ-ΚΟΚΚΙΝΟ-ΠΡΑΣΙΝΟ-ΧΡΥΣΟ \ YELLOW-RED-GREEN-GOLD |
| Υλικό προϊόντος | ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΑΣ \ POLYESTER |
| Διάμετρος (cm) | 11.5cm |
| Μήκος (cm) | 914cm |
| Πλάτος (cm) | 6.3cm |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,18 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,14 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 96 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 0,02592 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 0,02016 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 49*63*50 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 49 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 63 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 50 |
| Τεμάχια Υποσυσκευασίας | 12 |
| Καθαρό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | 1,68 |