Περιγραφή
Code: 600-41608

ΚΗΡΟΠΗΓΙΟ ΛΕΥΚΟ, 230V, ΜΕ 7 ΛΕΥΚΑ ΚΕΡΑΚΙΑ, ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ, ΞΥΛΙΝΟ, 39×4,8x30cm
€23,27
Code: 600-41608
| Διαστάσεις | 10 cm |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | Πυράκτωσης/Rice bulb |
| Χρώμα | Λευκό/White |
| Υλικό προϊόντος | Ξύλο/Wood |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 7 |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | E10 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 39 |
| Ύψος (cm) | 30 |
| Πλάτος (cm) | 4.8 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | E10 34V/3W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 21W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |