Περιγραφή
Code: 600-40262

ΚΗΡΟΠΗΓΙΟ ΛΕΥΚΟ ΜΕ 3 ΚΕΡΑΚΙΑ LED ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ, ΞΥΛΙΝΟ, 17,5x7x38,5cm
€14,90
Code: 600-40262
| Διαστάσεις | 5 cm |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Χρώμα | Λευκό/White |
| Υλικό προϊόντος | MDF |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 3 |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 17,5 |
| Ύψος (cm) | 7 |
| Πλάτος (cm) | 38,5 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας/Battery Operated |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,02A-0,06W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0,1W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |