Περιγραφή
Code: 600-40263

ΚΗΡΟΠΗΓΙΟ ΛΕΥΚΟ, ΜΕ 3 ΚΕΡΑΚΙΑ LED ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΞΥΛΙΝΟ, 17,5x7x38,5cm
€12,38
Code: 600-40263
| Διαστάσεις | 5 cm |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Χρώμα | Λευκό/White |
| Υλικό προϊόντος | MDF |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 3 |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Ασύρματη σύνδεση | Ναι/Yes |
| Μήκος (cm) | 17,5 |
| Ύψος (cm) | 7 |
| Πλάτος (cm) | 38,5 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220/Output:4,5V |
| Watt Μετασχηματιστή | 4,5V |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,02A-0,06W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0,1W |


