Περιγραφή
Code: 600-44657

ΚΑΣΤΡΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ, ΜΩΒ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ, 7,4×11,3cm
€6,53
Code: 600-44657
| Διαστάσεις | 5 cm |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Χρώμα | Μωβ/Purple |
| Υλικό προϊόντος | Ακρυλικό/Acrylic |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 1 |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μήκος (cm) | 7,4 |
| Ύψος (cm) | 11,3 |
| Πλάτος (cm) | 7,7 |
| Μήκος Κορδονιού (cm) | 7 |
| Τύπος Μπαταρίας | LR44 |
| Αριθμός Μπαταριών | 3 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 4.5V |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 4,5V |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,089 |