Περιγραφή
Code: 600-44659

ΚΑΣΤΡΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΛΕΥΚΟ-ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ, 7,4×11,3cm
€7,42
Code: 600-44659
| Διαστάσεις | 5 cm |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Χρώμα | Λευκό, χρωματιστό/White, multi |
| Υλικό προϊόντος | Ακρυλικό/Acrylic |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 1 |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μήκος (cm) | 7,4 |
| Ύψος (cm) | 11,3 |
| Πλάτος (cm) | 7,7 |
| Μήκος Κορδονιού (cm) | 7 |
| Τύπος Μπαταρίας | LR44 |
| Αριθμός Μπαταριών | 3 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 4.5V |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 4,5V |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |