Περιγραφή
Code: 300-70009

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΜΠΡΙΚΙ 800W ΜΑΥΡΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ 500ML
€15,90
Code: 300-70009
| Διαστάσεις | 0,6 × 19 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 800W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50~60Hz |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,5 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,6 |
| Ύψος | 19 |
| Πλάτος | 11 |
| Μήκος | 25 |
| Χρώμα Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό και Πλαστική Βάση/ Plastic and Plastic Base |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Τύπος Σύνδεσης | Ευρωπαικού Τύπου / VDE Plug |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 100 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 12 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 Years |
| Πιστοποιητικά | CE,CB |