Περιγραφή
Code: 300-46052

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ ΜΑΥΡΟ UV LED 2.5W 220-240V
€27,90
Code: 300-46052
| Διαστάσεις | 20 × 0,812 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υψηλή Τάση | 1000V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | UV LED 2.5W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,812 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,987 |
| Ύψος | 20 |
| Πλάτος | 9 |
| Μήκος | 34 |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο και Λευκό / Black and White |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Κάλυψη Χώρου | Ακτίνα δράσης: 60m² / Area coverage: 60m² |
| Τύπος Φις | VDE European Plug |
| Μήκος Καλωδίου | 1m PVC |