Περιγραφή
Code: 757-11021

ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΜΑΥΡΟ – ΧΡΥΣΟ 35x160cm
€119,60
Code: 757-11021
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 25W |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 35℃ |
| Χρώμα Προϊόντος | Χρυσό-Μαύρο / Gold-BlaCk |
| Μήκος | 35 |
| Πλάτος | 35 |
| Ύψος | 160 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3,72 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 2 |
| Κλάση | Class II |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Χρώμα | Black, Gold/Μαύρο, Χρυσό |
| Υλικό προϊόντος | Metalic/Μεταλλικό |
| Ύψος (cm) | 160 |