Περιγραφή
Code: 600-30574

ΔΕΝΤΡΟ, 400 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ LED ΚΑΙ 250 FLASH LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 180cm, IP44
€85,40
Code: 600-30574
| Διαστάσεις | 25 × 82 cm |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | Mini LED |
| Υλικό προϊόντος | Μέταλλο, PVC, Χαλκός/Metal, PVC, Cooper |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 650 |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 2mm/5mm |
| Μήκος (cm) | 82 |
| Ύψος (cm) | 180 |
| Πλάτος (cm) | 82 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220V-240V~50/60Hz Output:5V 0.3A DC 10W |
| Watt Μετασχηματιστή | 10 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V/20 mA/0,06W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 10W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,7 |