Περιγραφή
Code: 600-11966

ΒΡΟΧΗ, DIY, 86 LED 5mm ΜΕ ΚΑΛΥΜΜΑ, 230V, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 10cm (H110 x W100cm, 7/9/11/9/7), ΙΡ65 (ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΟΧΗ)
€23,58
Code: 600-11966
| Διαστάσεις | 2500 cm |
|---|---|
| Κατηγορία | Βροχή/Icicle |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 86 |
| Χρώμα καλωδίου | Λευκό/White |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2500-2800 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Αριθμός επεκτάσεων | Ναι/Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 100 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Σχήμα | 7L-9L-11L-9L-7L |
| Τροφοδοσία | 220V |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 220-240V-50Hz |