Περιγραφή
Code: 600-40579

ΑΣΤΕΡΙ ΜΕ ΤΑΡΑΝΔΟ, ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ, 10 LED, 32×32,5cm
€9,92
Code: 600-40579
| Διαστάσεις | 5 × 32 cm |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Υλικό προϊόντος | Ξύλο/Wood |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 10 |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μήκος (cm) | 32 |
| Ύψος (cm) | 32,5 |
| Πλάτος (cm) | 7 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας/Battery Operated |
| Τύπος Μπαταρίας | ΑΑ 3V |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,06W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0,6W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Τύπος καλωδίου | PVC |