Περιγραφή
Code: 300-20550

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΧΕΙΡΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ USB Φ8 ANΑΔΙΠΛΟΥΜΕΝΟΣ ΛΕΥΚΟ
€4,99
Code: 300-20550
| Διαστάσεις | 3 × 20,1 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC5V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4.5W |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.083 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.109 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 20,1 |
| Διάμετρος | Φ8 |
| Πλάτος | 2,8 |
| Μήκος | 3,6 |
| Στροφές | 2400/2600/2800r/min |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό / White |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | TPE |
| Αριθμός Φτερωτών | 2 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | 402030 li-ion battery |