Περιγραφή
Code: 300-20549

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΧΕΙΡΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ USB ΜΕ ΒΑΣΗ ΚΙΝΗΤΟΥ Φ10 ΛΕΥΚΟΣ
€3,99
Code: 300-20549
| Διαστάσεις | 3 × 22 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC5V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3W |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,128 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,15 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 22cm |
| Διάμετρος | Φ10 |
| Στροφές | 5000 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό / White |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | PP |
| Αριθμός Φτερωτών | 4 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | 18650 li-ion battery |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 3h |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 1-2h |