Περιγραφή
Code: 300-20545

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΧΕΙΡΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ Φ6 500mAh ΡΟΖ
€7,90
Code: 300-20545
| Διαστάσεις | 3 × 12,8 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC5V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2.5W |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.075 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.11 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 12,8 cm |
| Διάμετρος | Φ6 |
| Πλάτος | 3.2cm |
| Μήκος | 6cm |
| Στροφές | 3700/4800/5800 |
| Χρώμα Προϊόντος | Ροζ / Pink |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | ABS |
| Αριθμός Φτερωτών | 7 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | 14500 li-ion battery |