Περιγραφή
Code: 300-23500

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΥΔΡΟΝΕΦΩΣΗΣ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ40 75W 2L 220V
€149,90
Code: 300-23500
| Διαστάσεις | 8,8 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 75W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 7,6 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 8,8 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/ Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/ Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 12 ωρες/ 12 hours |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 125 |
| Διάμετρος | Φ40 |
| Πλάτος | 40 |
| Μήκος | 40 |
| Στροφές | 900/1050/1200rpm |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 60 |
| Χρώμα Προϊόντος | Άσπρο – Μαύρο/ Black – White |