Περιγραφή
Code: 147-29606

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΥΔΡΟΝΕΦΩΣΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Φ65 240W 220V
€337,90
Code: 147-29606
| Διαστάσεις | 22 × 24 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 240W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP X4 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 22 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 24 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 1,75m |
| Διάμετρος | Φ65 |
| Στροφές | 1100/1250/1400 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 60dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Αριθμός Φτερωτών | 3 |
| Τύπος Πλέγματος | Ακτινωτό/ Radial |
| Περιστρεφόμενος | 90° |