Περιγραφή
Code: 147-29607

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΤΟΙΧΟΥ ΥΔΡΟΝΕΦΩΣΗΣ Φ65 200W 220V
€274,90
Code: 147-29607
| Διαστάσεις | 12,75 × 14,7 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 200W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX4 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 12,75 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 14,7 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 115 |
| Διάμετρος | Φ65 |
| Πλάτος | 32 |
| Μήκος | 71 |
| Στροφές | 1400 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 60dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό – Μαύρο/ White – Black |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Αριθμός Φτερωτών | 3 |