Περιγραφή
Code: 147-29342

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΤΟΙΧΟΥ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ44,5 65W
€50,90
Code: 147-29342
| Διαστάσεις | 3,2 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 65W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2,600kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3,200kg |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/ Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/ Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 0,5h – 1h – 1,5h – 2h – 3,5h – 4 – 7,5h |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 55cm |
| Διάμετρος | Φ44,5cm |
| Στροφές | 1250rpm |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 60dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό και Μεταλλικό / Plastic and Metallic |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Πλαστικό/Plastic |