Περιγραφή
Code: 300-24551

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΛΕΥΚΟΣ 50W 83CM
€31,90
Code: 300-24551
| Διαστάσεις | 2,46 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 50W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.03kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.46kg |
| Τηλεχειριστήριο | Όχι / No |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/ Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 2h |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 826mm |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | Όχι / No |
| Διάμετρος | Base diameter Φ22 |
| Στροφές | 2030 RPM |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 52.19dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP Πλαστικό / PP plastic |