Περιγραφή
Code: 300-25071

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΟΡΟΦΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΣ ΛΕΥΚΟΣ 50×50 DC ΜΟΤΕΡ 15W ΜΕ LED ΦΩΣ 50W
€136,90
Code: 300-25071
| Διαστάσεις | 2,53 × 3,52 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Fan:15W / LED 50W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0,2 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2,53 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3,52 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 2h |
| Ταχύτητες | 6 |
| Ύψος | 15 |
| Πλάτος | 50cm |
| Μήκος | 50cm |
| Στροφές | 322 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 35 |