Περιγραφή
Code: 300-25074

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΟΡΟΦΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΣ ΓΚΡΙ ΜΕ ΞΥΛΟ 50×50 DC ΜΟΤΕΡ 15W ME LED ΦΩΣ 41W
€126,90
Code: 300-25074
| Διαστάσεις | 2,76 × 3,8 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Fan 15W / LED 41W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0,2 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2,76 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3,8 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/4/8H |
| Ταχύτητες | 6 |
| Ύψος | 20 |
| Πλάτος | 50cm |
| Μήκος | 50cm |
| Στροφές | 322 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 35 |