Περιγραφή
Code: 300-25059

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΜΟΝΟΚΕΡΟΣ ΡΟΖ 15W ΜΕ LED ΦΩΣ 48W ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ
€126,90
Code: 300-25059
| Διαστάσεις | 20 × 3 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Motor: 15W LED 48W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0.44 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.00 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.66 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1h |
| Ταχύτητες | 6 |
| Ύψος | 21 |
| Διάμετρος | Φ50 |
| Στροφές | 322 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 35 |
| Χρώμα Προϊόντος | Ροζ / Pink |