Περιγραφή
Code: 300-25056

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑΚΙ ΜΠΛΕ 15W ΜΕ LED ΦΩΣ 65W ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ
€105,90
Code: 300-25056
| Διαστάσεις | 20 × 2,52 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Motor: 15W LED 65W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0.45 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.52 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.66 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1h |
| Ταχύτητες | 6 |
| Ύψος | 21 |
| Διάμετρος | Φ50 |
| Στροφές | 322 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 35 |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε / Blue |