Περιγραφή
Code: 300-25070

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ 2 ΞΥΛΙΝΕΣ ΦΤΕΡΩΤΕΣ Φ132 LED ΦΩΣ 12W 4000K ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ 35W DC ΜΟΤΕΡ
€147,90
Code: 300-25070
| Διαστάσεις | 5,3 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 35W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 4,2 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5,3 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/ Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/ Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1-2-4-8 |
| Ταχύτητες | 6 |
| Ύψος | 42 |
| Διάμετρος | 132 |
| Στροφές | 205±10RPM |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 40 |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρος και καφέ / Black and brown |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Ξύλινες/WOODEN |