Περιγραφή
Code: 147-29383

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΚΡΕΜΑΣΤΟΣ ΛΕΥΚΟΣ Φ105 25W
€16,71
Code: 147-29383
| Διαστάσεις | 1,7 × 1 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 25W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1,400kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1,700kg |
| Ταχύτητες | 1 |
| Ύψος | 27,2cm |
| Διάμετρος | Φ105cm |
| Στροφές | 230rpm |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | Αθόρυβος: 40dB/ Quiet: 40dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | ABS |
| Αριθμός Φτερωτών | 3 |
| Διακόπτης/ Αλυσίδα Έλξης | Όχι/ No |
| Ροή Αέρα | 2,9m/sec |