Περιγραφή
Code: 300-20023

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΜΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΦΤΕΡΩΤΕΣ ΜΕΝΤΑ Φ50 15W
€30,90
Code: 300-20023
| Διαστάσεις | 1,9 × 1 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 15W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.75kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.9kg |
| Ταχύτητες | 1 |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 80-100cm |
| Διάμετρος | Φ50 |
| Πλάτος | 31 |
| Μήκος | 31 |
| Στροφές | 375 ± 10% |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 50dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό και Πράσινο μέντας / White and mint green |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | PP |
| Αριθμός Φτερωτών | 5 |