Περιγραφή
Code: 300-20001

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΒΑΣΗ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ43 60W 5 ΦΤΕΡΩΤΕΣ
€38,90
Code: 300-20001
| Διαστάσεις | 5 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 60 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 4,5 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/ Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 7.5 Hours |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 125 |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 80-125 |
| Διάμετρος | Φ43 |
| Στροφές | 1250±10% |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 53,6 dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαυρο / Βlack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |