Περιγραφή
Code: 300-23504

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ ΤΥΠΟΣ U 100W Φ46
€90,90
Code: 300-23504
| Διαστάσεις | 9,3 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 100W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 8,300kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 9,300kg |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι / Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 7.5H |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 1430mm |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 1280mm-1430mm |
| Διάμετρος | Φ50 Πλέγμα |
| Πλάτος | 42,5 |
| Στροφές | 1300 RPMS |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 75dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο / Black |