Περιγραφή
Code: 300-23510

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΤΟΙΧΟΥ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ66 115W DC ΜΟΤΕΡ
€168,48
Code: 300-23510
| Διαστάσεις | 6,87 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 115W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1.1A |
| Ενεργειακή Κλάση | I |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 6,87 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 10KG |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι / Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 7h |
| Ταχύτητες | 7 |
| Ύψος | 77cm |
| Διάμετρος | 71cm πλεγμα/grill |
| Πλάτος | 40 |
| Στροφές | max1455 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 73dB |