Περιγραφή
Code: 600-40880

ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΚΑΘΙΣΤΟ ΧΑΣΚΙ, 4,5V, 50 ΛΕΥΚΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 500cm ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ, 48x21x31,5cm, IP44
€49,58
Code: 600-40880
| Διαστάσεις | 7500 cm |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Ακρυλικό/PVC-Acrylic |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 50 |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 7500-8500 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μήκος (cm) | 48 |
| Ύψος (cm) | 21 |
| Πλάτος (cm) | 31,5 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:4.5V–3.6W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | max, 3,6W |