Περιγραφή
Code: 600-40895

ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ, 3,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 80 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, 31×6,5x39cm, IP44
€22,77
Code: 600-40895
| Τύπος λαμπτήρα | Mini Led |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Copper/Χαλκός |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 80 |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 31 |
| Ύψος (cm) | 39 |
| Πλάτος (cm) | 6,5 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | INPUT:220-240V`50/60HZOUTPUT:3.5V2.1W |
| Watt Μετασχηματιστή | 2.1W |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V20mA,0.06W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | MAX:2.1W |