Περιγραφή
Code: 600-47902

ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΑΣΤΕΡΙ, 3,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 140 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, 60x12x58cm, IP44
€61,94
Code: 600-47902
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Plastic-Copper/Πλαστικό-Xαλκός |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 140 |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm white |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini Led |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 60*12*58 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V~50/60HzOutput:3.5V2.1W |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V,20mA,0.06W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | MAX:2.1W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |