Περιγραφή
Code: 600-40897

ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΑΣΤΕΡΙ, 3,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 120 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, 46×8,5x46cm, IP44
€38,17
Code: 600-40897
| Κατηγορία | Διακόσμηση με φως/ Decoration with led ligths |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | Mini Led |
| Υλικό προϊόντος | Copper/Χαλκός |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 120 |
| Χρώμα καλωδίου | Ασημι/Silver |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 46 |
| Ύψος (cm) | 46 |
| Πλάτος (cm) | 9,5 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | INPUT:220-240V`50/60HZOUTPUT:3.5V2.1W |
| Watt Μετασχηματιστή | 2.1W |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V20mA,0.06W |