Περιγραφή
Code: 600-40898

ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΑΣΤΕΡΙ, 3,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 100 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ MINI LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, 36x7x36cm, IP44
€26,80
Code: 600-40898
| Τύπος λαμπτήρα | Mini Led |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Copper/Χαλκός |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 100 |
| Χρώμα καλωδίου | Ασημί/Silver |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 36*7*36CM |
| Ύψος (cm) | 36 |
| Πλάτος (cm) | 7 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | INPUT:220-240V`50/60HZOUTPUT:3.5V2.1W |
| Watt Μετασχηματιστή | 2.1W |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V20mA,0.06W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | MAX:2.1W |