Περιγραφή
Code: 600-40887

ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ SKATE, 3,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 55 ΛΕΥΚΑ LED + 5 ΛΕΥΚΑ FLASHING LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, 34x19x50cm, IP44
€44,62
Code: 600-40887
| Τύπος λαμπτήρα | Mini Led |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Copper/Χαλκός |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 60 |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 34*19*50CM |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | INPUT:220-240V`50/60HOUTPUT:3.5V2.1W |
| Watt Μετασχηματιστή | 2.1W |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V20mA,0.06W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | MAX:2.1W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Τύπος καλωδίου | PVC |


