Περιγραφή
Code: 300-41202

ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΔΩΜΑΤΙΟΥ VINTAGE 1800W ΓΚΡΙ
€22,90
Code: 300-41202
| Διαστάσεις | 1,1 × 1,4 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1800 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX0 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.4 |
| Τηλεχειριστήριο | Οχι/Νο |
| Χρονοδιακόπτης | Οχι/Νο |
| Ταχύτητες | 900W-1800W |
| Ύψος | 25,7cm |
| Πλάτος | 14cm |
| Μήκος | 26,3cm |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 60 |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρί-Ανοξείδωτο/Grey-Inox |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic,CHROME |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/Yes |